psici

veterina utrivorisku logo

U Tří voříšku logo

Veterinární ordinace - Plzeň Slovany

O nás

 O Nás

   U Tří voříšků se snažíme přistupovat k pacientům individuálně a se zásadami celostní medicíny. Nesnažíme se tedy jen odstranit problém, se kterým k nám přicházíte, ale společně se pokusíme přijít na původ, a ten odstranit. Velice nám záleží i na psychickém stavu našich pacientů, takže v naší ordinaci například neuvidíte „bílé pláště“, které ve zvířeti vyvolávají další stres z návštěvy lékaře. Záleží nám na osobním kontaktu se zvířetem i majitelem. Jen tak dokážeme dosáhnout vyléčení a ne jen odstranění či potlačení aktuálních potíží.

   Rozhodně nemůžeme diagnostikovat stav zvířete na základě telefonických nebo e-mailových údajů. Nezapomínejte, prosím, že zvíře se řídí svými pudy, které mu velí skrývat bolest a slabost. Může tedy před námi svoje potíže i nějaký čas tajit a situace se mezitím zvolna zhoršuje.

   Stejně jako u lidí je nejlepší problémům předcházet, než je následně řešit. Neváhejte a domluvte si schůzku, kde probereme vše, co Vás zajímá (očkování, odčervení, čipování, strava, péče o chrup, pohyb, odpočinek,…).

   Poskytujeme pouze veterinární rady. Na odborné dotazy ohledně chovu hledejte odpovědi u chovatelů. V některých případech můžeme určité chovatele doporučit.

Telefon - objednávky

Objednávejte telefonicky:
na tel. 604 283 222 

nebo se REZERVUJTE ONLINE

MVDr. Lucie Kulatá logo

Kontakt

U Tří voříšků
Barákova 59, 326 00, Plzeň
tel:  604 283 222

utrivorisku@seznam.cz